Дата
Час проведення
Назва
20 Бер.
20.03 - 12:00 20.03 - :

Найкращі іграшки, продукти, одяг. Чи готовий вітчизняний виробник забезпечити доступними та якісними товарами українських дітей?

органiзатор Виставкова компанія "АККО Інтернешнл", мiсто Київ
Інформація щодо акредитації: anna@ukrinform.com
Круглий стіл на тему: "Найкращі іграшки, продукти, одяг. Чи готовий вітчизняний виробник забезпечити доступними та якісними товарами українських дітей?" напередодні Міжнародного форуму ВАВY EXPO (3-6 квітня 2018 року).
Організатор: Виставкова компанія "АККО Інтернешнл"; Укрінформ. До участі запрошені: Андрій Мельничук - директор Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА; Людмила Гладун - заступник голови Міжвідомчої художньо-технічної ради з іграшок та навчально-наочних ігрових посібників МОН України; Ганна Лісіна - генеральний директор Національного органу стандартизації ДП "УкрНДНЦ"; Максим Гончар - голова правління ГО "Всеукраїнська асоціація з питань захисту прав споживачів "Споживча довіра"; Тамара Нагайцева - генеральний директор Національної асоціації виробників дитячого харчування, молочноконсервної та сокової продукції "Укрконсервмолоко"; Людмила Мартинюк - відповідальний секретар Міжвідомчої художньо-технічної ради з іграшок та навчально-наочних ігрових посібників МОН України; представник Української асоціації підприємств легкої промисловості "Укрлегпром"; керівники підприємств виробників товарів дитячого асортименту. Під час "круглого столу" мова піде про зміни, які відбулися на ринку дитячих товарів останнім часом, про те, як поточна купівельна спроможність впливає на підходи споживачів до придбання продукції для дітей, про критерії, за якими можна ідентифікувати товари якісні та безпечні. Йтиметься, зокрема, про особливості онлайн-торгівлі дитячими товарами та альтернативи, які пропонують учасники Міжнародного Форуму товарів для дітей ВАВY EXPO. Організатори заходу представлять вітчизняних виробників, які давно знайшли або тільки починають шукати свою нішу на українському ринку виробництва дитячих товарів, і експонуватимуть свою продукцію на майданчику "ВАВY EXPO". Конт. тел.: (044) 279-20-60, 279-00-05. Вхід за службовими посвідченнями та картками НСЖУ
Мiсце проведення заходу Укрінформ [зала 2]