Дата
Час проведення
Назва
20 Квiт.
20.04 - 10:00 20.04 - :

KidsCampFest - 2018. IV Міжнародна Виставка дитячих таборів і туризму

органiзатор KidsCampFest, мiсто Київ
KidsCampFest - 2018 - Четверта Міжнародна Виставка дитячих таборів і туризму. Найочікуваніша подія у сфері дитячого відпочинку, оздоровлення, екскурсійних, освітніх українських та закордонних канікулярних програм для дітей!

KidsCampFest - це Виставка дитячих таборів та компаній-організаторів дитячого відпочинку, туристичних агенцій, агенцій освіти та канікул за кордоном, готелів та туристичних баз. Це майданчик відповідальних компаній, відкритих до діалогу зі своїми клієнтами та партнерами та впевнених в якості своїх послуг, які пропонують цікавий та корисний відпочинок як для дітей, так і сімей з дітьми.

KidsCampFest - це можливість для батьків побачити різноманітність дитячих проектів на одній платформі, поспілкуватись безпосередньо з організаторами, - керівниками таборів та обрати найкращий формат відпочинку для своїх дітей та сімей. KidsCampFest - це найбільший та найефективніший міжгалузевий networking для представників сфери дитячого відпочинку та туризму!  За чотири роки на Фестивалі у Києві та Харкові було проведено 5 виставок та  представлено більше 450 компаній - учасників з України та 7 іноземних країн. Фестиваль відвідало більше 15 000 батьків з дітьми.

Вхід для відвідувачів безкоштовний

Подробиці: www.kidscampfest.com.ua
Тел: 096 805 93 80 Email: hello.kidscampfest@gmail.com
Мiсце проведення заходу Київський палац дітей та юнацтва []