Дата
Час проведення
Назва
10 Жовт.
10.10 - 09:30 10.10 - :

"Незалежний та фінансово-стабільний Суспільний мовник - невід'ємна частина демократичного суспільства". Міжнародна конференція

органiзатор ПАТ "НСТУ", мiсто Київ
Інформація щодо акредитації: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe5-GDF53Nv9wNclWHbwlchUDSv-9Z6cKE--hrbeRvLPKRycQ/viewform
Організатори: ПАТ "НСТУ" спільно з  Європейською мовною спілкою (EBU),  Комітетом ВРУ з питань свободи слова та інформаційної політики України, проектом "Підтримка регіоналізації Суспільного мовлення в Україні" у співпраці з проектом Ради Європи "Зміцнення свободи медіа, доступу до інформації та посилення системи Суспільного мовлення в Україні".

Учасники: народні депутати України, міжнародні та національні експерти Ради Європи, представники Європейської мовної спілки (EBU) та суспільних мовників Європи, представники міжнародних організацій, посольств та інші.

Коротко. Метою Конференції є обговорення шляхів розвитку українського Суспільного мовника, міжнародних стандартів та найкращих практик висвітлення діяльності органів державної влади Суспільними мовниками.

До участі запрошуємо зацікавлених журналістів.

Підтвердження реєстрації буде надіслане на електронну адресу, вказану під час реєстрації, до 12:00 6 жовтня 2018 р.

Робочі мови заходу - українська та англійська із забезпеченням синхронного перекладу  
Мiсце проведення заходу вул. Грушевського, 18/2 [2й поверх ]