Дата
Час проведення
Назва
11 Жовт.
11.10 - 12:30 11.10 - :

Oфіційний візит робота Софії в Україну

органiзатор комунікаційне агенство "Key Strategy", мiсто Київ
Інформація щодо акредитації: 0685543043 - Марія; 0672338417 - Яна
Прес-конференція на тему:  "Перший візит в Україну всесвітньо відомого гіноїда (робот-людина з жіночою зовнішністю) на ім'я Софія".

Учасники:  гіноїд Софія; Девід Чен  (David Chеn) - директор і  фінансовий директор Hanson Robotics, засновник  AngelVest; Марк Гінзбург -  представник AngelVest в Україні, венчурний інвестор, лідер громадської думки і TEDх спікер у сфері блокчейн-економіки.

Під час прес-конференції відбудеться знайомство з найрозумнішим на сьогоднішній день  роботом у світі, а також обговорення базових технологій розпізнавання мови, облич, емоцій та штучного інтелекту, які реалізовані в Софії.

Завершиться прес-конференція підписанням Меморандуму про співпрацю між Державним агентством з питань електронного урядування України і компаніями Hanson Robotics і AngelVest щодо поширення застосування технологій ШІ та робототехніки в усіх сферах життєдіяльності та галузі економіки України, а також створення міжнародного Центру вивчення та розвитку технології ШІ та робототехніки. Саме в Україні Софія вперше виступить не лише в якості почесного гостя, а й зробить свій внесок у високотехнологічний розвиток європейської держави.

Контактні телефони: (044)  299-03-32; 299-05-01 

Вхід за службовими посвідченнями та картками НСЖУ
Мiсце проведення заходу Укрінформ [зала 2]