Дата
Час проведення
Назва
11 Жовт.
11.10 - 19:00 11.10 - :

Ансамбль "Хорея козацька" подарує киянам вечір патріотичної пісні у Національній філармонії України

органiзатор Національна філармонія України, мiсто Київ
Інформація щодо акредитації: Квитки online: http://philarmonia.com.ua/afisha/kontserty-kolonnogo-zalu/
14 жовтня о 19:00, на Покрову, ансамбль "Хорея козацька" подарує киянам вечір патріотичної пісні у Національній філармонії України.
"У мене все життя проходить під акомпанемент революцій, бунтів і повстань", - каже Тарас Компаніченко, лідер гурту "Хорея козацька". Він давав десятки концертів і під час Революції на граніті в 1990-і, і у період Помаранчевої революції 2004-го, ризикував життям під час Революції гідності 2013-2014 років. Компаніченко відомий як виконавець на лірі, кобзі й "старосвітській" бандурі. Музикант досліджує і популяризує українську пісенну традицію від найдавніших часів, є знавцем поезії доби визвольних змагань.
Створений Компаніченком 2005 року ансамбль давньої музики "Хорея козацька" має в своєму репертуарі маловідомі українські пісні, канти, віднайдені в архівах, у рукописних та друкованих збірниках. Принципово інакшою, ніж колись навчали у "гуртках художньої самодіяльності", є й манера виконання: замість театральної патетики на грані комічного - тут "автентика серця".

У Національній філармонії ансамбль виступить за підтримки ГО "Країна мрій" під патронатом Олега Скрипки.

У програмі під назвою "Вже воскресла Україна" прозвучать пісні кількох українських революцій.
Квитки online: http://philarmonia.com.ua/afisha/kontserty-kolonnogo-zalu/
Мiсце проведення заходу Національна філармонія України []