Дата
Час проведення
Назва
09 Лист.
09.11 - 10:00 09.11 - :

Воркшоп "Fashion Start Up та Fashion бізнес модель"

органiзатор не вказано, мiсто Київ
Інформація щодо акредитації: + 38(066) 756-50-17 , Наталія
Воркшоп "Fashion Start Up та Fashion бізнес модель" у рамках Міжнародного форуму "Креативна Україна".

Вперше на форумi буде присвячено день українськiй моді та шляхам розвитку даного напрямку креативних індустрій. Воркшоп проведе спеціаліст з фешн-маркетингу, лектор і професор міжнародних бізнес-шкіл у сфері бренд-менеджменту та маркетингових комунікацій, професійний тренер і бізнес-консультант Алессандро Балоссіні Вольпе.

У програмі професор Istituto Marangoni презентує бізнес-моделі модної індустрії, кроки розробки бізнес-плану та шляхи капіталізації креативності. Воркшоп покликаний показати практичні кроки з конвертації креативної енергії у стабільний та конкурентний бізнес, поширення знань щодо організації бізнес-процесів та специфіки побудови бізнесу у fashion-індустрії.

В рамках воркшопу старшим експертом секторальної політики та комунікації Association4u у МЗС України Анною Варавою буде презентоване дослідження індустрії моди в Україні та Франції, підтримане Українським культурним фондом, про застосування успішних ініціатив у сфері моди та креативних індустрій до країн Східної Європи на прикладі України: потенціал, роль у ВВП, а також огляд розвитку індустрії моди в Україні.

Директор та співзасновник шоуруму More Dash та конференції Fashion Tech Summit Наталя Моденова презентує огляд досягнень української Fashion індустрії на міжнародній сцені, актуальності українського модного товару на світових ринках та вплив досягнень індустрії на імідж України в світі. Воркшоп "Fashion Start Up та Fashion бiзнес модель" ініційовано Міністерством культури України та відбудеться у партнерстві з Kiev Fashion Institute та конференцією Fashion Tech Summit за підтримки програми Culture Bridges.

Реєстрація - з 9.30. Реєстрація - kievfashioninstitute.com/creativeukraine. Тел.: (067) 384-28-40

Телефон для акредитаціі + 380667565017 , Наталія
Мiсце проведення заходу вул. Десятинна, 12 [Музей Духовних скарбів України]