Дата
Час проведення
Назва
15 Лист.
15.11 - : 15.11 - :

Семінар проекту "Медіа без упереджень: слова мають значення" у Сумах

органiзатор не вказано, мiсто не вказано
Семінар присвячено стандартам недискримінації за ознакою статі у медіа та рекламі, а також висвітленню тематики національних громад у медіа.

Запрошуються до участі представники регіональних медіа, маркетингових агенцій, громадських організацій, студенти та студентки у галузі журналістики Рівненської, Волинської, Житомирської, Київської, Чернігівської, Сумської, Полтавської та Харківської областей.

У заході візьмуть участь представники Офісу Ради Європи в Україні, Кабінету Міністрів України, Міністерства інформаційної політики України, UA: Українське радіо, народні депутати України та медіа експерти. Захід проводиться проектом "Свобода медіа в України", що впроваджується в межах Спільної програми Ради Європи та Європейського Союзу "Партнерство заради належного врядування", Міністерством інформаційної політики України, за участі ГО "Ліга захисту прав жінок".
Реєстрація на семінар у Сумах, 15 листопада - https://goo.gl/forms/D0Y7IijKl2fa2NBi1.
Для учасників з інших міст передбачена компенсація вартості проїзду до місця проведення заходу. Деталі щодо компенсації будуть повідомлені після реєстрації.    
Мiсце проведення заходу не вказано []