Дата
Час проведення
Назва
04 Груд.
04.12 - 12:00 22.12 - :

Експозиція "Українському національному інформаційному агентству "Укрінформ" - 100 років"

органiзатор ГО "Форум ЮА-ВЕТ", мiсто Київ
Буремного 1918 року, коли в Україні вирували події української революції 1917-1921 років, у Катеринославі (нині м. Дніпро) було засноване Українське Телеграфне агентство - історичний попередник нинішнього Укрінформу. Після утворення Української Держави на чолі з гетьманом Скоропадським у Києві починає працювати Українське телеграфне агентство (УТА). З травня по листопад 1918 року його очолював Дмитро Донцов. Він же одночасно керував Бюро преси. Свої повідомлення УТА друкувало у декількох виданнях - Бюлетені Українського телеграфного агентства та Телеграмах Українського телеграфного агентства. Відтоді агентство змінило чимало назв: УТА, БУП, УКРРОСТА, РАТАУ, ДІНАУ... Найдовше, майже 70 років, головне державне інформагентство України називалося "РАТАУ".

Після проголошення незалежності держави воно здобуло статус національного і стало "Укрінформом".

Сьогодні "Укрінформ" - лідер інформаційного ринку України, що продукує щодня понад 500 новин та аналітичних матеріалів. Його продукція поширюється сімома мовами світу. У шести його залах щодня проводиться по 4-8 прес-заходів. Агентство три останні роки очолює рейтинг серед недрукованих ЗМІ за достовірністю інформації та дотриманням журналістських стандартів. "Укрінформ" співпрацює з багатьма зарубіжними інформаційними інституціями та є членом Європейського Альянсу прес-агентств.


Офіційне відкриття експозиції відбудеться 4 грудня 2018 року о 12.00 в кулуарах ІІІ поверху будинку Верховної Ради України.
Вхід за картками акредитації
Мiсце проведення заходу вул. Грушевського, 5 [3-й поверх, кулуари]