Дата
Час проведення
Назва
08 Груд.
08.12 - 11:00 08.12 - :

Міжнародний безпековий форум "Інформаційна безпека: актуальні тренди-2018"

органiзатор не вказано, мiсто Київ
 Партнер форуму - Військовий інститут КНУ ім. Т.Шевченка.

Медіапідтримку забезпечують:  УНІА  "УКРІНФОРМ", радіостанція "Голос Донбасу", журнал "Військовий зв'язок. Телеком", галузевий портал "Hi-Tech" та проект Attack.Index.

Коротко.  Головна мета форуму - підбиття підсумків року щодо ідентифікації та протидії інформаційним загрозам та гібридним агресіям. Цього року, мейн-стрім заходу- "м'яка сила" та її застосування у геополітичних конфліктах світу.

У рамках форуму відбудеться панельна дискусія: "Тренди та перспективи розвитку безпекових технологій 2018-2019 років".   Участь у заході  будуть брати профільні фахівці з семи країн: України, Іспанії, Вірменії, Казахстану, Нігерії, Ірану, Литви.

Крім того, пройдуть  скайп-конференції, дві тематичні презентації та майстер-класи у двох секціях: "Гуманітарні безпекові технології" та "Hi-Tech та психотехнології у безпековому секторі".

Інтернет-сторінка форуму: http://ij.kubg.edu.ua/pro-instytut/news/podiji/943-forum-ynformatsyjna-bezpeka.html?fbclid=IwAR2pPaUwReyI7jvXQYjWlvvxoO_8AeC2RKe7nmPlenewmk0p5p9YeaM8wtk   Сторінка форуму на Facebook:
Сторінка форуму на Facebook: https://www.facebook.com/events/2197481837196482/?active_tab=about
Мiсце проведення заходу Київський університет ім. Б. Грінченка []