Дата
Час проведення
Назва
11 Груд.
11.12 - 16:00 11.12 - :

День громадськості на Суспільному - в телецентрі "Олівець"

органiзатор ПАТ "НСТУ", мiсто Київ
НСТУ організовує День громадськості на Суспільному, щоб поділитися успіхами та викликами реформи, почути думки та пропозиції громадськості, обмінятись ідеями, розповісти про можливості співпраці, та показати телецентр "Олівець".

Проект програми: 16.00 - Бій за Суспільне: #перемоги та #поразки. Розповідатиме член правління Суспільного Інна Гребенюк; 16.15 - Архітектура управління і представлення громадськості в Наглядовій раді Суспільного. Пояснюватиме секретар Наглядової ради Суспільного Вадим Міський; 16.30 - Як потрапити на Суспільне, або "ШОБ ШО?" або Спільно з Суспільним. Що ми можемо робити разом. Розповідатиме виконавча продюсерка суспільно-політичного напряму суспільного мовлення Марія Фрей та директорка департаменту зі зв'язків із громадськістю та ЗМІ Вікторія Сидоренко; 16.50 - Відверта розмова: марафон питань & відповідей, ідей і пропозицій; 17.10 - За лаштунками: екскурсія у телецентрі "Олівець".
Реєстрація - https://docs.google.com/forms/d/1ICvmItXCBt8Kx6bBTdDoDbAKzqYhOpogq-7KufzdNAA/viewform?fbclid=IwAR2DaFBKdhrZf0k9hT-HDgQVroSNjzqOrXqhB4cBHK3x8REDs7DZaPYgv5I&edit_requested=true  
Мiсце проведення заходу вул. Ю. Іллєнка, 42 [телецентр "Олівець", 10-й поверх, конференц-зала]