Дата
Час проведення
Назва
17 Сiч.
17.01 - 19:00 17.01 - :

Даніель Рьон (скрипка) Німеччина. Київський камерний оркестр

органiзатор Національна філармонія України, мiсто Київ
У рамках традиційного абонементу філармонії "Музика для струнних" разом із Київським камерним оркестром виступить іменитий соліст із Німеччини Даніель Рьон.

Даніель Рьон - спадковий музикант, його дід і батько були концертмейстерами у Берлінській філармонії Фуртвенлера та Баварського симфонічного оркестру. Описуючи гру Даніеля Рьона, критики відзначають вражаючу техніку, віртуозність, опору на традиції найвидатніших скрипалів минулого століття, зокрема Руджеро Річчі, який так відгукнувся про Рьона: "Його стиль - це відблиск гри минулих майстрів!". Скрипаль виступає у престижних концертних залах світу зі знаменитими диригентами і солістами. Крім сольного виконавства, грає також у камерних ансамблях.

Програма концерту: Й.С. Бах - Концерт № 1 для скрипки з оркестром ля мінор, Е.Елгар - Інтродукція і алегро, В.А. Моцарт - Маленька нічна серенада, К 525, Й.Гайдн - Концерт для скрипки і струнних до мажор, Б.Бріттен - Проста симфонія.
Вартість квитків: 70-350 грн. Квитки продаються у касі філармонії -(044) 278-16-97, в театральних касах м. Києва та онлайн -https://widget.kontramarka.ua/uk/widget26site91/widget/event/100084278
Мiсце проведення заходу Національна філармонія України []