Дата
Час проведення
Назва
12 Лют.
12.02 - 14:00 12.02 - :

Презентація результатів виконання бюджетної програми КПКВК 6541230

органiзатор не вказано, мiсто Київ
Інформація щодо акредитації: (044) 239-65-88, nasofukraine@gmail.com
Презентація результатів виконання бюджетної програми КПКВК 6541230 "Підтримка розвитку пріоритетних напрямів наукових досліджень", започаткованої з 2018 року.

Захід проводиться з метою оцінювання ефективності використання у 2018 році бюджетних коштів за вказаною бюджетною програмою. Обговорюватимуться як результати проведених наукових досліджень, так і подальші кроки з розвитку пріоритетних напрямів наукових досліджень. На презентації буде заслухано й обговорено виступи всіх віце-президентів НАН України, які відповідно до своєї компетенції поінформують про результати, досягнуті за всіма напрямами використання коштів бюджетної програми.

До участі запрошено членів Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технологій, комітетів Верховної Ради України з питань науки і освіти, бюджету та промислової політики, представників Міністерства фінансів України, Міністерства освіти і науки України, керівників наукових установ Академії, залучених до досліджень і розробок за зазначеною бюджетною програмою, та виконавців відповідних наукових проектів.
Акредитація (обов’язкова)
Мiсце проведення заходу вул. Володимирська, 55 [велика зала НАН України]