Дата
Час проведення
Назва
15 Бер.
15.03 - 16:00 15.03 - :

Друга практична конференція "Безпека в сучасних закладах освіти: психологічна підтримка та захист"

органiзатор не вказано, мiсто Київ
Друга практична конференція "Безпека в сучасних закладах освіти: психологічна підтримка та захист", яка проходитиме в межах Десятої міжнародної виставки "Сучасні заклади освіти", за сприяння Міністерства освіти і науки України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Організатори: Український науково-дослідний інститут цивільного захисту та журнал "Надзвичайна ситуація +". Мета: визначення психологічних ризиків усіх учасників освітнього процесу (дітей, вчителів, батьків); вивчення техніки стабілізації психічних станів у стресовій ситуації; отримання навичок надання першої психологічної допомоги; отримання знань з основ особистої безпеки.

Спікери конференції: посадові особи, психологи, експерти зі самооборони й особистої безпеки. Відкриття конференції відбудеться за участі народного депутата України Оксани Білозір, яка поінформує про заходи щодо створення емоційно безпечного середовища для всіх учасників освітнього процесу. До участі запрошуються керівники закладів освіти, вчителі та викладачі, шкільні психологи, батьки, а також ЗМІ. Десята міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти" проходитиме 14-15 березня у Київському Палаці дітей та юнацтва, вул. І. Мазепи, 13.
Реєстрація - з 15.30. Участь безкоштовна за реєстрацією на сайті журналу "Надзвичайна ситуація +" - https://ns-plus.com.ua.
Конт. тел.: (098) 893-20-93, (044) 331-81-07, ns-plus@ukr.net
Мiсце проведення заходу Національний транспортний університет []