Дата
Час проведення
Назва
15 Бер.
15.03 - 18:00 15.03 - :

Вечірка поза форматом про реформи Грузії "Ім вдалося. Троянди, Революція, Війна, Чудо і Трішки Вина"

органiзатор Національний музей Революції Гідності, мiсто Київ
Вечірка поза форматом про реформи Грузії "Ім вдалося. Троянди, Революція, Війна, Чудо і Трішки Вина". Що саме вдалося чотиримільйонному народу? Розкажуть учасники Трояндової революції, російсько-грузинської війни та втілювачі тамтешніх реформ. У їхньому товаристві учасники вивчатимуть та смакуватимуть країну Сакартвело - її перетворення з корумпованої та криміналізованої радянської держави на демократичну європейську.

У програмі вечора: Пісня "Суліко" у виконанні Надії Боянівської та Олени Лісової; "Ми ж бо браття по духу", - спогади Ігоря Мазура на псевдо Тополя про війну 1993 року за цілісність Сакартвело; "Повсякдення дев'яностих: повальна корупція та криміналітет", - розповідь Андрія Пастушенка; Фільм "Хочеться чуда і трішки вина" Тані Бабутіної про мандрівників України; "Ми розвінчали міт, що здобутками революції користуються тільки негідники”, - Ірма Самніашвілі, Віктор Гурджія та інші про Трояндову революцію і реформи, що докорінно змінили Сакартвело; Вірш Ліни Костенко "Хочеться чуда і трішки вина" читає Галина Стефанова, лауреат премії імені Василя Стуса.

Модератор: Антоніна Пипко - кураторка заходу, заступник генерального директора із загальних питань Національного музею Революції Гідності.

Організатори: Національний музей Революції Гідності та Національний музей літератури України. Конт. тел.: (098) 661-18-33, (096) 213-33-90, (096) 284-28-07.
Реєстрація - https://docs.google.com/forms/d/1M9m1sThvSNg7HMKAUL3OeXrQ_511b7VZY6pstvuv9XE/viewform?edit_requested=true
Мiсце проведення заходу Будинок профспілок [Інформаційно-виставковий центр Музею Майдану, 2-й поверх ]