Дата
Час проведення
Назва
16 Квiт.
16.04 - : 18.04 - :

Симпозіум "Інноваційна колопроктологія та ендоскопія. Сервіс в медицині. "Жива Хірургія 2.0": досвід Великобританії, США та України"

органiзатор не вказано, мiсто Київ
Науково-практичний симпозіум "Інноваційна колопроктологія та ендоскопія. Сервіс в медицині. "Жива Хірургія 2.0": досвід Великобританії, США та України".

Ініціатор: Відділення хірургії Київської обласної клінічної лікарні на Багговутівській, 1. Мета - передача українським лікарям практичного досвіду передових світових спеціалістів та методик лікування у Великій Британії та США.

Серед спікерів: члени Королівської Колегії Хірургів, провідні хірурги графства Західного Сассексу, члени навчальної Ради Колегії Хірургів, викладачі Брайтонської Медичної Школи - Жанлука Колуччі та Мірза Курум Бейг, а також американський колега Відділення хірургії №1 на Багговутівській доктор медичних наук Harvard Medical School, хірург Beth Israel Deaconess Medical Center - Віталій Пойлін. Спікери розкажуть про систему охорони здоров’я у Великобританії та США, поділяться досвідом вдосконалення якості хірургії та проведуть серію унікальних лапароскопічних операцій "НАЖИВО". Відеокамери будуть транслювати зображення з операційної в зал для запрошених гостей. Журналісти та відеооператори зможуть відвідати безпосередньо операційну і Відділення хірургії. Симпозіум підтримали чотири європейські організації: Європейська Асоціація Ендоскопістів, Європейська Асоціація колопроктологів, Європейська Асоціація Онкохірургів та Європейська Школа Онкології.

16 квітня, о 9.00 - прес-конференція "Розвиток державної медицини України і система управління якості охорони здоров’я у Великобританії та США" за участі іноземних спікерів: Жанлука Колуччі, Мірза Курум Бейг, Віталій Пойлін; представників посольства Великобританії, адміністрації Київської обласної клінічної лікарні, а також хірурга та засновника "Інституту Хірургії Доктора Валіхновського" Ростислава Валіхновського.
Акредитація - http://bit.ly/uaf_massmedia/. Тел.: (093) 004-01-78
Мiсце проведення заходу вул. Дорогожицька, 8 [6-й поверх, Concert Hall "UBI"]