Дата
Час проведення
Назва
16 Квiт.
16.04 - 11:00 16.04 - :

5 років після Майдану: хиткі дороговкази пам'яті. Обговорення результатів соціологічного дослідження

органiзатор Український інститут національної пам"яті, мiсто Київ
Інформація щодо акредитації: https://docs.google.com/forms/d/1S05Txvxf46n3HmvSn6_yM7StApRzTv0TYRJaYvSNEtU/viewform?edit_requested=true
 

  Учасники: Євген Нищук – міністр культури України; Володимир В’ятрович – голова Українського інституту національної пам’яті; Ігор Пошивайло – генеральний директор Національного музею Революції Гідності; Наталя Зайцева-Чіпак – соціолог, керівник Українського центру вивчення громадської думки "Соціоінформ”; відомі лідери думок і громадські діячі.

Питання до обговорення:

Що таке історична подія, хто її герої.

Чи може Революція Гідності бути об'єднавчою цінністю.

Як протидіяти викривленню минулого під впливом закладених упереджень.

Як офіційним інституціям працювати з темою Революції Гідності.

Як і хто має формувати політику та культуру пам'яті сьогодні.

Коротко. Учасники прес-конференції обговорять результати  Всеукраїнського соціологічного дослідження про ставлення українців до Революції Гідності та шляхи меморіалізації її подій та учасників.

Довідково. Дослідження замовив Національний музей Революції Гідності з метою з'ясувати, наскільки українці пам'ятають події та фігурантів Майдану, як до них ставляться та які форми меморіалізації та презентації Революції Гідності вважають найдоцільнішими.

Підсумки дослідження повинні зорієнтувати музей у розробленні подальших комеморативних практик, наукових, освітніх і культурних програм, дискусійних майданчиків, виставок, а в далекій перспективі – допомогти створити інфраструктуру пам'яті та стати багатодисциплінарною платформою критичного переосмислення історії, розвитку громадянського активізму, консолідації суспільства.


Контактні телефони: (044)  299-03-32; 299-05-01    

Вхід за службовими посвідченнями та картками НСЖУ
Мiсце проведення заходу Укрінформ [Зала 2]