Дата
Час проведення
Назва
16 Трав.
16.05 - 08:00 16.05 - :

Народний показ вишиванок "ВишиванкаDAY" до Всесвітнього дня вишиванки

органiзатор телеканал "Україна", мiсто Київ
Організатори: телеканал "Україна" та новини "Сьогодні".

У показі разом із відомими українцями, зірками шоу-бізнесу та улюбленими ведучими каналу "Україна" візьмуть участь кияни та гості столиці. Буде облаштовано червону доріжку, гостями якої разом із глядачами каналу "Україна" стануть відомі особистості.

Учасники "ВишиванкаDAY" будуть у національному вбранні від відомої дизайнерки Юлії Магдич, а також у власних вишиванках.

Під час "ВишиванкаDAY" новини "Сьогодні" та інформаційно-розважальний проект "Ранок з Україною" готуватимуть прямі включення з масштабного свята.

З 24 квітня по 10 травня на офіційній сторінці Facebook каналу "Україна" та новин "Сьогодні" триватиме конкурс, за умовами якого потрібно поділитись своєю фотографією у вишиванці в коментарях до конкурсного допису. За допомогою спеціальної програми випадковим чином 13 травня буде обрано двадцять переможців, які візьмуть участь у народному показі в авторських вишиванках від відомої дизайнерки. Окрім того, переможцям конкурсу випаде шанс отримати вишиванку в подарунок від Юлії Магдич.

Деталі конкурсу за посиланням: https://bit.ly/2viWuqv
Мiсце проведення заходу Поштова площа []