Дата
Час проведення
Назва
15 Трав.
15.05 - 10:00 15.05 - :

Міжрегіональний форум "Моніторинг прав дитини у системі альтернативного догляду"

органiзатор не вказано, мiсто Київ
Інформація щодо акредитації: Акредитація ЗМІ за тел.: (050) 144-00-48, (044) 253-80-04
Головна мета форуму: презентація результатів проекту "Забезпечення посилення потенціалу та впливу неурядових суб'єктів у розробці, впровадженні та моніторингу дотримання прав дитини в системі альтернативної опіки, удосконаленні політики та стратегій захисту дітей".

Це перший спільний досвід об'єднаних зусиль центральних органів влади, неурядових організацій та Уповноваженого ВРУ з прав людини. Форум проводиться з ініціативи Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у співпраці з Міністерством соціальної політики України, Громадської спілки "Українська мережа за права дитини" за підтримки представництва ЮНІСЕФ в Україні.

Основні учасники форуму: Людмила Денісова - Уповноважений Верховної Ради України з прав людини; Андрій Рева - міністр соціальної політики України; Лотта Сільвандер - представник Дитячого фону ООН (ЮНІСЕФ) в Україні; Дар'я Касьянова - голова правління Громадської спілки "Українська мережа за права дитини".

Також у форумі візьмуть участь представники ОДА, Мінсоцполітики, Мін'юсту, МОНу, МОЗу, МінТОТу, Міністерства молоді та спорту, ГПУ, Нацполіції, Уповноважений Президента з прав дитини, Комітету ВРУ з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму, Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини та низки громадських організацій.
Реєстрація - з 9.00
Мiсце проведення заходу вул. Госпітальна, 12 [Президент-готель, зала "Європейська"]