Дата
Час проведення
Назва
22 Трав.
22.05 - 14:30 22.05 - :

Форум РПР "Відповідальність, довіра, інклюзивність: бачення реформ завтрашнього дня. Пропозиції громадянського суспільства"

органiзатор не вказано, мiсто не вказано
Інформація щодо акредитації: http://bit.ly/2VOTx01, (095) 153-25-42, yarineyy@gmail.com
Спікери: Володимир Гройсман - Прем'єр-міністр України; Андрій Парубій - Голова Верховної Ради України (уточнюється); представник команди новообраного Президента Володимира Зеленського (уточнюється); Хюг Мінгареллі - Голова Представництва ЄС в Україні; Томаш Фіала - президент Європейської Бізнес Асоціації; Роман Ващук - Надзвичайний та Повноважний Посол Канади в Україні; Ганна Гопко - народний депутат, голова Комітету Верховної Ради України у закордонних справах; Мартін Хагстрьом - Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Швеція в Україні; Тарас Шевченко - співголова Ради РПР, директор Центру демократії та верховенства права; Джилл Сінклер - уповноважений з підготовки Ukraine Reform Conference 2019 в Торонто (уточнюється).

Учасники обговорять документ "Принципи Торонто" (Ключові пріоритети проведення реформ в Україні) та визначать пріоритети для реформ в Україні незалежно від змін у виборчий період. Пізніше "Принципи Торонто" будуть презентовані на Конференції з питань реформ в Україні, яка відбудеться в Торонто. До участі у Форумі запрошені представники Кабінету Міністрів України, Верховної Ради, команди Володимира Зеленського, громадських організацій і профільні експерти, регіональні коаліції, міжнародні партнери.

Захід проводиться українською мовою. Синхронний переклад англійською забезпечено.
Київ, місце проведення буде повідомлено акредитованим представникам ЗМІ через e-mail до 18.00 21 травня.Реєстрація - з 14.00
Мiсце проведення заходу не вказано []