Дата
Час проведення
Назва
12 Лип.
12.07 - 14:30 12.07 - :

"Світ без обмежень". Презентація фотовиставки

органiзатор Міністерство інформаційної політики України, мiсто Київ
Інформація щодо акредитації: golovko@ukrinform.com
 

Організатори: Міністерство інформаційної політики України; Програма ООН із відновлення та розбудови миру.

Учасники: Інна Сердюкова - заcтупниця директора Департаменту соціального захисту населення Луганської ОДА; Людмила Василенко - завідувачка сектору з питань європейської інтеграції Міністерства інформаційної політики України; Анна Борова - представниця Програми ООН з відновлення і побудови миру (UN RPP); Світлана Фоміна - директорка Державного центру реабілітації людей з інвалідністю "Донбас"; Надія Паламарчук - голова громадської організації "Донецька обласна організація інвалідів ВОІ СОІУ"; Микола Надуличний - голова Луганської обласної асоціації організацій людей з інвалідністю, м Сєвєродонецьк.

Модератор: Андрій Куликов – журналіст, радіоведучий.

Коротко. Фотовиставка "Світ без обмежень" реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру у партнерстві з Міністерством інформаційної політики України, за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Фотовиставка стала можливою за результатами проведення фестивалю-конкурсу "Світ без обмежень" , який проходив у Донецькій та Луганській областях України у травні цього року.

Представлення світлин має на меті сприяти інтеграції та соціальній реабілітації людей з інвалідністю, а також формування культури інклюзивності соціального життя в країні.Контактний телефон Прес-центру: (044)  299-03-32


Вхід за службовими посвідченнями та картками НСЖУ
Мiсце проведення заходу Укрінформ [Зала 2]