Дата
Час проведення
Назва
20 Лип.
20.07 - 12:00 20.07 - :

Масштабний фестиваль з вивчення іноземних мов "Маркет мов" у Чернівцях

органiзатор Міністерство інформаційної політики України, мiсто Чернівці
Інформація щодо акредитації: (093) 987-56-47, pr.marketmov@gmail.com
Організатор: Міністерство інформаційної політики України спільно з Соціальним проєктом з вивчення іноземних мов Lingva Skills з ініціативи Студентської ради при МІП.

У заході планується участь керівництва Міністерства інформаційної політики України, Чернівецької міської державної адміністрації, Асоціації інноваційної та цифрової освіти, представників ЗМІ.

Під час фестивалю у на центральній площі міста пройдуть лекції, майстер-класи, розмовні клуби, презентації мовних шкіл, кінопокази під відкритим небом, безкоштовне тестування з англійської мови, чемпіонат з англійської мови, наймасовіший урок з англійської мови за участі відомого психолінгвіста та поліглота Віталія Зубкова, концерт.

Культурні центри та мовні школи представлять креативні локації з вивчення мов. Спеціальний гість Фестивалю - лідер групи "Мандри" Сергій Фоменко (Фома) зі спеціальною програмою "Лайфхаки: Як спонукати іноземців спілкуватися українською мовою". Захід в цьому році планується також в Ужгороді 27 серпня та в Ковелі 31 серпня.

Сайт Фестивалю "Маркет мов" - www.marketmov.info
Мiсце проведення заходу Соборна площа []