Дата
Час проведення
Назва
22 Серп.
22.08 - 10:00 22.08 - :

Одноденний тренінг із медіаграмотності для журналістів Київщини "Медіаграмотність як захист проти інформаційних впливів"

органiзатор не вказано, мiсто Київ
Одноденний тренінг із медіаграмотності для журналістів Київщини "Медіаграмотність як захист проти інформаційних впливів" проведе Інститут демократії імені Пилипа Орлика.
Участь у навчанні безкоштовна, організатори забезпечують роздатковими матеріалами, кава-брейком та обідом, компенсують витрати на проїзд учасникам з інших міст.

Захід проводить медіатренерка, журналістка, старша викладачка Донецького національного університету імені Василя Стуса (Вінниця), експертка Інституту демократії імені Пилипа Орлика Олена Самойленко. Тренінг відбудеться в рамках проекту Інституту демократії імені Пилипа Орлика "Моніторинг роздержавлених регіональних медіа" за підтримки Медійної програми в Україні, яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

Запрошуємо до участі журналістів місцевих медіа (всіх типів), спеціалістів відділів інформаційної політики місцевих органів влади, фахівців із зв’язків з громадськістю. Реєстрація та вітальна кава – о 9.30.

Реєстрація на захід - до 12.00 16 серпня. Дод. інформація за тел.:(066) 224-36-55, (067) 665-42-49, pylyp.orlyk.institute@gmail.com

Реєструватися - https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd2HUMe4Gb3aSgU4bmrL4WQD1-b-oA26-fj_tspJqElNmRwzw/viewform.

Підтвердження від організаторів надійде до 12.00 до 19 серпня. Детальна програма заходу буде надіслана зареєстрованим учасникам на електронні скриньки
Мiсце проведення заходу Укрінформ [1-й поверх, Art Hub ІА Укрінформ]