Дата
Час проведення
Назва
09 Вер.
09.09 - 12:00 09.09 - :

Ювенальна юстиція в Україні: міфи, реалії та вимоги часу

органiзатор ГО "Всеукраїнська фундація "Захист прав дітей", мiсто Київ
Інформація щодо акредитації: anna@ukrinform.comУчасники: Євгенія Павлова – президент ГО "Всеукраїнська фундація "Захист прав дітей"; Олексій Лазаренко – віцепрезидент ГО "Всеукраїнська фундація "Захист прав дітей"; Тетяна Пустовойтова -  начальник відділу міжнародного співробітництва Національної школи суддів України; Оксана Мельник -  доцент кафедри кримінального процесу Національної академії внутрішніх справ України.

Питання до обговорення:

Чи варто змінювати кримінальні процедури для дітей у конфлікті та контакті з законом на більш "дружні"?

Чи мають процедури правосуддя по відношенню до дитини відрізнятися від процедур для дорослих?

Довідково. Учасники пресконференції поведуть мову про необхідність цілісної системи правосуддя щодо дітей у конфлікті з законом. Також вони розкажуть про ряд заходів, здійснених стосовно реалізації міжнародних зобов’язань щодо покращання захисту прав дітей, які перебувають у конфлікті з законом. Зокрема, про Концепцію розвитку кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні та закони, спрямовані на посилення захисту прав і ресоціалізацію неповнолітніх, які вчинили кримінальні правопорушення.

Крім того, спікери наголосять про процедури, визначені Кримінальним процесуальним кодексом, які не відповідають стандартам "дружності". Це стосується затримання та утримання дитини в місцях позбавлення волі, проведення допиту, застосування примусових заходів виховного характеру із поміщенням до закладу соціальної реабілітації.


Контактний телефон Прес-центру: (044)  299-03-32


Вхід за службовими посвідченнями та картками НСЖУ
Мiсце проведення заходу Укрінформ [Зала 2]