Дата
Час проведення
Назва
15 Вер.
15.09 - 11:00 15.09 - :

Спортивно-розважальний сімейний захід "День Батька"

органiзатор не вказано, мiсто Київ
Інформація щодо акредитації: 456-77-81, (063) 349-55-69
Спортивно-розважальний сімейний захід "День Батька" з нагоди Всенародного Дня Батька.

У програмі: навчально-розважальні майстер-класи від "Дома роботів"; кафе заходу "Тет-а-тет з татом" (територія спілкування батьків і дітей); мотузковий парк; конкурси "Супертато", "Татова майстерня" та ін.

Мета заходу: пропагування відповідального батьківства, підвищення ролі батька в родині та суспільстві.

Організатори: Служба у справах дітей та сім'ї виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) спільно з ГО "Міжнародний Центр Батьківства", Патрульною поліцією м. Києва та просімейними партнерськими організаціями.

Під час свята Подякою Київського міського голови буде відзначено 11 татусів, які беруть активну участь у суспільному житті, зуміли в складній економічній ситуації забезпечити життєдіяльність сім'ї, зберегти теплоту родинних стосунків та досягти успіхів у вихованні дітей. Також учасникам свята надаватимуться консультації від спеціалістів мережі Центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та районних Служб у справах дітей та сім'ї; будуть облаштовані ігрові й освітні майданчики, організовані конкурси, інтерактивні розваги. О 12.00 - виступи почесних гостей, серед яких: заступник голови КМДА Марина Хонда; начальник Служби у справах сім'ї та дітей КМДА Валерій Танцюра; керівництво Дніпровської РДА в м. Києві; керівництво МГО "Міжнародний центр батьківства".
Додаткова інформація: (067) 233-66-20, https://uafathers.com
Мiсце проведення заходу вул. Генерала Жмаченка, Парк "Перемоги" []