Дата
Час проведення
Назва
10 Жовт.
10.10 - 16:00 10.10 - :

Консультації із громадськістю в Києві. Новий формат

органiзатор Департамент суспільних комунікацій КМДА, мiсто Київ

Організатори: Департамент суспільних комунікацій КМДА; Центр публічної комунікації та інформації.

Учасники: Роман Лелюк – директор Департаменту суспільних комунікацій; Олексій Коваленко – лідер ГС "Київська громадська платформа неурядових організацій"; Богдан Назаренко – голова Громадської ради при КМДА; Дмитро Кулібаба – заступник керівника Центру публічної комунікації та інформації; Володимир Кебало – керівник проєкту Ради Європи "Сприяння участі громадян у демократичному процесі прийняття рішень в Україні".

Питання до обговорення:

1.Новий діджитал-інструмент участі громадськості у спільному із владою прийнятті рішень та дорожня карта його впровадження.

2.Як формується єдиний порядок денний з питань консультацій із громадськістю, що змінить новий інструмент участі.

3.Кроки впровадження нової моделі проведення публічних консультацій на прикладі пілотних кейсів 2017‒2019 років.

4.Показники ефективності, що запроваджує нова модель проведення публічних консультацій.

Довідково. Налагодження сталого повноцінного та відкритого діалогу влада-громада-партнери можливе лише у спільній роботі над вирішенням конкретних відповідних питань, що визначені громадою Києва, як актуальний суспільний запит на зміни, а владою – як негайні (актуальні).

Формування єдиного порядку денного консультацій із громадськістю повинно проходити прозоро. Кожен мусить мати рівні права та можливості вплинути на формування рішення, донести ідею щодо необхідності вдосконалення міських політик та спільної реалізації проєктів тощо.

Реєстрація для участі в обговоренні за посиланням:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd_UR3CABx5gHJgtS5vAMb0hkBsw9Da42EZFcAeOlJp3dqj7A/viewform?fbclid=IwAR3_ksV68QUuIbON9bDSQRO4AWFEX_Ne4vtqGS2hU53Xa8sZd6luIm6RphU

Контактний телефон Прес-центру: (044)  299-03-32

Вхід за службовими посвідченнями та картками НСЖУ
Мiсце проведення заходу Укрінформ [Зала 2]