Дата
Час проведення
Назва
08 Лист.
08.11 - 10:00 08.11 - :

Роман Сущенко остаточно позбудеться тюремного минулого

органiзатор Укрінформ, мiсто Київ
Інформація щодо акредитації: anna@ukrinform.com
Роман Сущенко передасть до експозиції Національного музей історії України у Другій світовій війні речі, які супроводжували його під час ув'язнення в колонії суворого режиму в РФ.

Організатори: Укрінформ; Національний музей історії України у Другій світовій війні.
Учасники: Роман Сущенко - журналіст Укрінформу, колишній політв'язень Кремля; Юлія Сущенко - донька Романа Сущенка; Олександр Харченко - генеральний директор Укрінформу; Іван Ковальчук - генеральний директор Національного музею історії України у Другій світовій війні; співробітники музею, вчителі історії України.

Власний кореспондент Укрінформу Роман Сущенко, який 7 вересня повернувся в Україну в рамках обміну утримуваними особами з РФ, передасть власноруч знятий плакат #ВОЛЮСУЩЕНКУ з фасаду інформаційного агентства, а також тюремну робу, листи та репродукції картин до експозиції Національного музею історії України у Другій світовій війні. Вони увійдуть до масштабного проєкту про бойові дії на Донбасі "Український Схід", з метою збереження пам'яті про учасників і свідків агресії Російської Федерації проти України