Дата
Час проведення
Назва
11 Лист.
11.11 - 12:00 11.11 - :

Презентація виставки "СФУЖО - 70"

органiзатор не вказано, мiсто Київ
Інформація щодо акредитації: https://docs.google.com/forms/d/1_e0xum06BgMlcwMCqnIg238lT9s_YmzznXqTfoGAGzI/edit
Презентація виставки "СФУЖО - 70" за сприяння Урядової уповноваженої з питань гендерної політики Катерини Левченко.
Виставка створена Міжнародним інститутом освіти, культури та зв'язків з діаспорою Національного університету "Львівська політехніка" спільно зі Світовою Федерацією Українських жіночих Організацій з нагоди 70-річчя СФУЖО.
Мета виставки - поширити знання про СФУЖО та Український жіночий рух XX- XXІ ст. в українському суспільстві та за кордоном та інтегрувати їх у культурно-освітній простір України, популяризувати діяльність СФУЖО як важливої частини Міжнародного Жіночого Руху та невід'ємної складової світового українства.
У рамках виставки створено унікальну візуальну хронологію історії СФУЖО та Українського жіночого руху, яка містить сотні невідомих загалу фактів, архівних фото та документів. Також презентовано візуальні біографії голів СФУЖО з 1948 р. по 2019 р. У відкритті виставки візьмуть участь Урядова уповноважена з питань гендерної політики, народні депутати, представники міністерств, Центрального державного архіву зарубіжної україніки, Світового конгресу українців та Міжнародного інституту освіти, культури та зв'язків з діаспорою. Акредитація ЗМІ до 12.30 10 листопада - https://docs.google.com/forms/d/1_e0xum06BgMlcwMCqnIg238lT9s_YmzznXqTfoGAGzI/edit
Вхід за паспортами та редакційними посвідченнями
Мiсце проведення заходу Грушевського, 12/2 [ 1-й під'їзд, 6-й поверх, хол]