Дата
Час проведення
Назва
03 Груд.
03.12 - 12:00 06.12 - :

Виставка "Новітнє озброєння розробки КБ "Південне" до Дня Збройних сил України

органiзатор не вказано, мiсто Київ
Експозиція КБ "Південне" представить розробки з оборонної тематики за напрямками: подовження термінів експлуатації існуючого озброєння; створення нових зразків оперативно-тактичних комплексів, зенітних ракетних систем та реактивних систем залпового вогню; створення перспективних зразків техніки військового призначення. Усі вони належать до найбільш актуальних засобів озброєння, які мають високу точність, маневреність та скритність.

Це провідна високоточна зброя, що спрямована на вирішення тактичних задач в умовах сучасного бою. Зокрема, КБ "Південне" представить сучасні оперативно-тактичні комплекси, які є надійним щитом неядерного стримування противника. Вони мають дальність у декілька сотень кілометрів, високу точність стрільби, широкий спектр цілей поразки. Це стовідсотково українська техніка, створена вітчизняною кооперацією КБ "Південне", в якій близько 120 підприємств.

Також на експозиції буде представлений проєкт групи космічних апаратів військового призначення - супутники дистанційного зондування Землі, що забезпечують доступ до інформації оглядового й детального спостереження земної поверхні.
Вхід за картками акредитації
Мiсце проведення заходу вул. Грушевського, 5 [2-й поверх, кулуари]