Дата
Час проведення
Назва
03 Груд.
03.12 - 14:00 03.12 - :

Круглий стіл "Продаж землі: українські реалії і литовський досвід"

органiзатор Всеукраїнська Аграрна Рада, мiсто Київ
Інформація щодо акредитації: (096) 211-16-90, press@uacouncil.org
Круглий стіл на тему: "Продаж землі: українські реалії і литовський досвід" за участю українських та литовських експертів, аграріїв, громадських активістів, лідерів парламентських фракцій та народних депутатів.

Учасники заходу обговорять процес впровадження в Україні земельної реформи та бачення аграріїв щодо її реалізації, зупиняться на поправках до законопроєкту №2178-10 про ринок землі, підготовлених фахівцями ВАР на основі зауважень та пропозицій аграріїв.

Заступник голови аграрного комітету Сейму Литовської Республіки, екс-міністр сільського господарства Литви Казіс Старкевічус та член аграрного комітету литовського Сейму Аурімас Гаіджюнас поділяться досвідом проведення земельної реформи у своїй країні. Експерти розкажуть, яких помилок допустилась Литва під час впровадження ринку землі, та чого потрібно остерігатись Україні.

Серед учасників: голова ВАР Андрій Дикун; заступник голови ВАР Михайло Соколов; заступник голови ВАР Денис Марчук; голова депутатської фракції політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Юлія Тимошенко; співголова депутатської фракції політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" Юрій Бойко; голова комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Микола Сольський; уповноважений президента із земельних питань Роман Лещенко.

Вхід за редакційними посвідченнями
Мiсце проведення заходу вул. Хрещатик, 7/11 [Admiral Hall, 2-й поверх]