Дата
Час проведення
Назва
06 Груд.
06.12 - 10:00 06.12 - :

Презентація результатів дослідження доступності безоплатної правової допомоги у Донецькій та Луганській областях

органiзатор Координаційний центр з надання правової допомоги, мiсто Київ
Інформація щодо акредитації: press@legalaid.gov.ua; (044) 481 71 06


Організатори: Координаційний центр з надання правової допомоги; Програма ООН із відновлення та розбудови миру; Міністерство юстиції України.

Учасники:  Оксана Василяка - перша заступниця директора Координаційного центру з надання правової допомоги; Річард Карвер - доктор права, старший викладач з прав людини та урядування, університет Оксфорд Брукс; Юрій Сверба - державний експерт Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Міністерства юстиції України; Іван Гончарук - консультант з питань верховенства права та доступу до правосуддя, Програма ООН із відновлення та розбудови миру; Олексій Бонюк - директор Координаційного центру з надання правової допомоги; Валерія Коломієць - заступниця міністра юстиції України; Катерина Ілікчієва - адвокатка, к.ю.н., доцентка кафедри кримінального процесу КНЕУ; Павло Наливайко - директор регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях; Анатолій Бородавка - директор регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях; Володимир Богуш - директор Сєвєродонецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги; Артем Ткаченко - директор Старобільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги; Олександр Мельник - директор Міловського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги; Вікторія Харенко - директорка Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги; Наталя Сікора - директорка Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Коротко. Учасники заходу презентують звіт за результатами дослідження доступу до системи надання безоплатної правової допомоги в Донецькій та Луганській областях. Дослідження проведено на замовлення Програми ООН із відновлення та розбудови миру у співпраці з Координаційним центром з надання правової допомоги.

Як зазначають організатори, Україна має одну з найбільш розгалужених систем надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги у світі. Однак, Донецька та Луганська області й досі зазнають наслідків конфлікту, що триває понад п’ять років. Надання правової допомоги мешканцям цих регіонів має певні особливості, зокрема, через велику кількість внутрішньо переміщених осіб.

Автори звіту надали 15 рекомендацій щодо подальшого розвитку правової допомоги в Донецькій та Луганській областях.

Акредитація представників ЗМІ триватиме до 18:00 5 грудня за e-mail: press@legalaid.gov.ua або за тел.: (044) 481 71 06 (Тетяна Збиківська).

Контактний телефон Прес-центру: (044)  299-03-32

Вхід за службовими посвідченнями та картками НСЖУ
Мiсце проведення заходу Укрінформ [Зала 1]