Дата
Час проведення
Назва
09 Груд.
09.12 - : 09.12 - :

Фінальний дебатний турнір. Роль історичної правди в політичному дискурсі

органiзатор ВГО Інститут "Республіка", мiсто Київ

Організатори: Інститут "Республіка"; Національний демократичний інститут; Центр досліджень визвольного руху.

Оцінюватимуть фінал дебатів: Євген Магда - кандидат політичних наук, автор книг про гібридну війну, директор Інституту світової політики; Марина Сингаївська - заступниця генерального директора Укрінформу; Інна Совсун - народний депутат України, політична партія "Голос"; Ірина Хоменко - доктор філософських наук, завідувачка кафедри логіки Київського національного університету імені Тараса Шевченка; Вікторія Подгорна - народний депутат України, політична партія "Слуга Народу".

Довідково. Інститут "Республіка" спільно з Національним демократичним інститутом та Центром досліджень визвольного руху провели серію регіональних дебатних турнірів для студентів з теми: "Історична правда та її роль у політичному дискурсі".

Дебатні турніри пройшли у чотирьох містах України (Ужгород, Кропивницький, Запоріжжя та Харків). Завершенням стане участь команд переможців у фінальному дебатному турнірі.

У фіналі братимуть участь чотири команди, які складатимуться із трьох гравців. Інтелектуальні битви відбуватимуться за форматом Карла Поппера на наступні теми:

1. Чи вела Росія гібридну війну проти України в 20 столітті?

2. Чорнобиль: злочин чи трагедія?

Дебати націлені на підвищення свідомості та політичної просвіти молоді, протидію дезінформації в питаннях, що стосуються історичної пам’яті, створення простору для дискусій молоді про історичні події, розвиток потенціалу та творчих здібностей молоді.

Акредитація представників ЗМІ за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSddKqHsTMHxV94mMmLcvXu4WxFx2BOP9p0O0W48_vWTFJ24ew/viewform


Детальна інформація за тел.: 098-78-29-166 (Сергій Боженко, керівник пресслужби Інституту “Республіка”).

Контактний телефон Прес-центру: (044)  299-03-32


Вхід за службовими посвідченнями та картками НСЖУ
Мiсце проведення заходу Укрінформ [Зала 1]