Дата
Час проведення
Назва
15 Сiч.
15.01 - 11:00 15.01 - :

Розбудова українського телерадіомовлення в Донецькій, Луганській областях і на територію Криму: 2015 - 2019 роки

органiзатор Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення, мiсто Київ
Інформація щодо акредитації: 278-75-75; presstvr@nrada.gov.ua


Учасники: Уляна Фещук - заступник голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення; Сергій Костинський - член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення; Микола Чернотицький - член Правління ПАТ "НСТУ"; Олександр Янковський - головний редактор ГО "Радіо Кримських Громад" ("Радіо Крим.Реалії"); Сергій Мікрюков -  в.о.  генерального директора Концерну радіомовлення, радіозвязку та телебачення; Яна Холодна -  начальник Управління комунікації та преси Міністерства оборони України.

Коротко. Під час заходу будуть презентовані результати роботи Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення, що була створена при МІП України, щодо розвитку телерадіомовлення в Луганській, Донецькій областях і на півдні Херсонської області та територію Криму в 2015 – 2019 рр.

Також учасники повідомлять про те, що зроблено державою за останні 5 років для відновлення і розбудови українського мовлення внаслідок втрати телекомунікаційної інфраструктури після окупації частини України, які телеканали та радіостанції доступні для мешканців Донецької і Луганської областей та в Криму.

Акредитація представників ЗМІ за тел.: 278-75-75 або на e-mail: presstvr@nrada.gov.ua (Пресслужба Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення).

Контактні телефони: (044)  299-03-32, 299-05-01


Вхід за службовими посвідченнями та картками НСЖУ
Мiсце проведення заходу Укрінформ [Зала 1]