Дата
Час проведення
Назва
15 Сiч.
15.01 - 14:00 15.01 - :

Що покаже Індекс регулювання інтернету для аналізу законодавства щодо онлайн-простору

органiзатор ГО «Інтерньюз-Україна», мiсто Київ

Учасники: Віталій Мороз - керівник програм нових медіа ГО “Інтерньюз-Україна”; Ігор Розкладай - експерт з медійного права; Антоніна Черевко — медіаюристка.

Коротко. З початку осені ГО “Інтерньюз-Україна” у співпраці з ключовими медіаюристами працює над створенням Індексу правового регулювання відносин онлайн, який допоможе оцінити якість запропонованих законопроєктів за чітко визначеними критеріями, спираючись на засади прав людини.

Індекс дасть змогу громадянському суспільству послідовно моніторити підходи та пропозиції щодо функціонування онлайн-простору та швидко реагувати на нові законодавчі ініціативи, що здатні підважити вільний розвиток інтернету та цифрові права користувачів. Індекс також стане корисним інструментом для медіа у висвітленні питань у сфері онлайн-простору, що потребують експертної оцінки.

Під час заходу учасники обговорять ризики законодавства щодо інтернету, методологію Індексу, критерії оцінки та потребу оцінювати законодавчі ініціативи парламенту щодо інтернету та медіа.


Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSck2idkA8TXEXxHGN89ue5k3GEd5VAUsaZLSYfcoaCSMzrKNQ/viewform

Додаткова інформація за електронною адресою: kkunytska@internews.ua (Катерина Куницька).


Контактні телефони: (044)  299-03-32, 299-05-01

Вхід за службовими посвідченнями та картками НСЖУ
Мiсце проведення заходу Укрінформ [Зала 2]