Дата
Час проведення
Назва
14 Лют.
14.02 - 14:00 14.02 - :

Італійські рупори кремлівської пропаганди. Презентація аналітичного дослідження

органiзатор Міжнародний центр протидії російській пропаганді, мiсто Київ
Інформація щодо акредитації: anna@ukrinform.com


Учасники: Юрій Кочевенко - директор Міжнародного центру протидії російській пропаганді (МЦ ПРП); Святослав Юраш - народний депутат, голова підкомітету з питань зв'язків і захисту прав та інтересів українців за кордоном Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва; Тарас Семенюк - експерт-міжнародник.

До участі запрошені: представники Посольства Республіки Італія в Україні.

Коротко. Учасники заходу презентують аналітичне дослідження "Європейські рупори Кремля. Частина друга, Італія", який підготували фахівці Міжнародного центру протидії російській пропаганді. У дослідженні йдеться про мережу агентів впливу, яку створили російські спецслужби у Республіці Італія. Також вони представлять результати роботи цієї мережі.

Це вже друге дослідження щодо впливу Кремля на країни світу з метою дискредитації України. Перша частина аналітичного дослідження "Європейські рупори Кремля", підготовлена експертами МЦ ПРП, була презентована під час круглого столу "Західний фронт інформаційної війни", який відбувся в Укрінформі 23 січня 2020 року.

Контактний телефон Прес-центру: (044)  299-03-32

Вхід за службовими посвідченнями та картками НСЖУ
Мiсце проведення заходу Укрінформ [Зала 2]