Дата
Час проведення
Назва
24 Лют.
24.02 - : 24.02 - :

Школа стратегічних комунікацій та антифейку у Києві

органiзатор не вказано, мiсто не вказано
Фундація Суспільність за сприяння інтернет-видання "Детектор медіа" та Незалежної медійної ради запрошує журналістів редакцій Києва та всіх регіонів країни взяти участь у Школі стратегічних комунікацій та антифейку.
Учасники заходу навчатимуться протидіяти інформаційним маніпуляціям, агресивній дезінформації та фейковим новинам, довідаються, як не потрапити у пастку, працюючи з великими масивами новин, правильно і швидко верифіковувати інформацію з відкритих джерел, ідентифіковувати вірусні кампанії ботоферм та тролів. Тренерами школи будуть відомі українські журналісти та експерти, фахівці галузі стратегічних комунікацій, які допоможуть учасникам навчитися приймати правильні редакторські рішення під час щоденної журналістської роботи. Захід відбуватиметься в рамках проєкту "Університет медіаграмотності" і передбачає низку навчань з культури цифрової безпеки, фактченкінгу і подолання дезінформації/ маніпуляційних впливів.
Участь у школі безкоштовна. Фундація Суспільність забезпечить учасників навчальними матеріалами та харчуванням. Реєстрація до 18.00 18 лютого - https://firebasehostingproxy.page.link/198886819888/forms.gle/TfVDRoXi7Fk8M1H6A  Додаткову інформацію за тел.: (097) 297-08-42, (044) 483-03-72, souspilnistfoundation@gmail.com  
Мiсце проведення заходу не вказано []