Дата
Час проведення
Назва
25 Лют.
25.02 - 11:00 25.02 - :

Як регулюють інтернет: дискусія та презентація дослідження

органiзатор ГО «Інтерньюз-Україна», мiсто Київ

Учасники: Віталій Мороз - керівник програм нових медіа ГО “Інтерньюз-Україна”; Андрій Кулаков - програмний директор ГО "Інтерньюз-Україна"; Павло Моісеєв - директор з правових питань ГО “Інтерньюз-Україна”; Антоніна Черевко — медіаюристка.

Питання до обговорення:

Чи потрібно регулювати онлайн-простір чи він повинен залишатися вільним від будь-яких державних впливів?

Чи можна боротися з дезінформацією через регуляції чи журналісти самостійно повинні знайти способи протидії пропаганді?

Чи має право користувач поширювати будь-який контент в інтернеті?

Коротко. Під час дискусії експерти ГО “Інтерньюз-Україна” представлять методологію Індексу регулювання онлайн-простору та перші висновки дослідження.

Першими двома документами, які експерти оцінювали за методологією Індексу, стали проєкт закону “Про медіа” та розроблений Міністерством культури молоді та спорту про протидію дезінформації.

Під час презентації учасники обговорять виклики для розвитку вільного інтернету в Україні, висновки першого оцінювання за методологією Індексу та ймовірність схвалення двох законопроектів в Парламенті.

Довідково. Проєкт "Індекс регулювання Інтернету як інструмент адвокації для України" є компонентом "Медійної програми в Україні спрямованої на розвиток медійного сектору, зміцнення медійних інституцій, а також поліпшення практики цифрової безпеки серед журналістів та медійних організацій", що реалізується ГО "Інтерньюз-Україна" та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) через американську неурядову організацію "Інтерньюз".

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdxUhpu_67eBUtcESA3W_Hl2JTHGKLlkRwTU5F6Sbf6EEBDzw/viewform

Контактна особа: Катерина Куницька, e-mail: kkunytska@internews.ua

Контактний телефон Пресцентру: (044)  299-03-32

Вхід за службовими посвідченнями та картками НСЖУ
Мiсце проведення заходу Укрінформ [Зала 2]