Дата
Час проведення
Назва
26 Бер.
26.03 - 11:00 26.03 - :

Регіональне обговорення реформ: на шляху до Вільнюса" на тему "Реформи у сфері захисту довкілля"

органiзатор Реанімаційний пакет реформ, мiсто не вказано
Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ в онлайн режимі організовує "Регіональне обговорення реформ: на шляху до Вільнюса" на тему "Реформи у сфері захисту довкілля". Мета - обговорення прогресу впровадження реформи, пріоритетів змін на регіональному рівні та формування пропозицій громадянського суспільства до Ukraine Reform Conference 2020.

Предметом обговорення стане Галузевий аналітичний бриф з питань реформ у сфері захисту довкілля, підготовлений експертами громадянського суспільства. Обговорення буде проведено у рамках підготовки до Ukraine Reform Conference, яка є ключовою щорічною міжнародною подією, присвяченою експертному обговоренню прогресу реформ в Україні. В липні 2020 року URC відбудеться у Вільнюсі, Литовська Республіка.

До участі в обговоренні запрошені профільні експерти громадянського суспільства, профільні представники органів державної влади та місцевого самоврядування, заінтересовані сторони. Регіональне обговорення реформ: на шляху до Вільнюса" організовується Коаліцією РПР у партнерстві з Посольством Литовської Республіки в Україні за підтримки Міністерства закордонних справ Литовської Республіки та Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні (EUACI - програма фінансується Європейським Союзом і співфінансується та реалізується Міністерством закордонних справ Данії).

Програма - https://docs.google.com/document/d/1l1YOA9gQ0TfdG-tBDcDjPMXSYkfYd4KFfMsdRkuwPNA/edit
Реєстрація до 24 березня - https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd1ZEqunTqemzzXD_wt2bXZFwnycbze4sQoM3CX0ELTqLc54g/viewform.

Підтвердження участі буде надіслано 25 березня до 18.00 з інформацією щодо онлайн платформи проведення обговорення. Тел.: (098) 743-39-00, melnyk.oleksandr.s@gmail.com
Мiсце проведення заходу не вказано []