Дата
Час проведення
Назва
26 Трав.
26.05 - 14:00 26.05 - :

Онлайн-зустріч: "Залучення іноземних інвестицій в електроенергетичний сектор"

органiзатор Європейська Бізнес Асоціація, мiсто не вказано
Онлайн-зустріч: "Залучення іноземних інвестицій в електроенергетичний сектор" на ресурсі Zoom.
Впровадження нової системи тарифного регулювання стане першим кроком для залучення інвестицій в інфраструктуру електромереж, що сприятиме не тільки розвитку електроенергетики, а й інших галузей економіки.
У рамках реформи ринку електроенергії, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг оприлюднила методологію переходу на стимулююче тарифоутворення. Під час дискусії учасники обговорять вплив запропонованої методології на інвестиційну привабливість електроенергетичного сектору та можливість залучення фінансових ресурсів для розвитку електромереж.
До участі в дискусії запрошені представники Міністерства енергетики та захисту довкілля, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, НКРЕКП, Фонду Державного Майна, народні депутати, Інституту Майбутнього, представники ЗМІ. Деталі та реєстрація обов'язкова - https://eba.com.ua/event/onlajn-zustrich-zaluchennya-inozemnyh-investytsij-v-elektroenergetychnyj-sektor-2020-05-21-10-12/  Посилання на трансляцію буде доступне після реєстрації. Контакти: yevhenii.skulskyi@eba.com.ua, (067) 465-28-29
Мiсце проведення заходу не вказано []