Дата
Час проведення
Назва
31 Трав.
31.05 - 09:00 31.05 - :

Святкування Дня Києва у теле- та онлайн форматі

органiзатор не вказано, мiсто не вказано
В ефірі телеканалу "Київ" зранку триватиме святкова програма. Кияни побачать привітання, серії тематичних сюжетів "Прогулянки Києвом", "Київ, який ми любимо", "Портрети" та "Історії". Окрім того, відбудеться трансляція "Пробігу під каштанами", святкова телевікторина з киянами, а також радіоконцерти гуртів [О], "On I Ona", "ADAM", "Нумер 482", "Green Grey". Столичні колективи створюють святкові ролики, які розповсюдять у соцмережах, на Youtube-каналах, на своїх сайтах. Академічний камерний хор "Хрещатик" створив хорову версію пісні Ігоря Шамо та Дмитра Луценка "Як тебе не любити, Києве мій!". Київський академічний муніципальний духовий оркестр підготував відеоролик пісні-привітання "Щастя, добра і любові".
Відеопривітання піснею "Україна - рідний край" записав Київський академічний ансамбль української музики "Дніпро".
Гала-концерт лауреатів і учасників Всеукраїнського фестивалю хорового мистецтва "Пісня над Дніпром-2020" ім. Анатолія Авдієвського покажуть на youtubе-каналі UA:ESTRADA.TV. Також у мережі покажуть гала-концерт "Світові шедеври" за участю артистів та оркестру Київського національного академічного театру оперети. 30-31 травня, о 20.00 - трансляція концерту Муніципальної академічної чоловічої хорової капели ім. Л. Ревуцького у запису, присвяченого Дню Києва.

Кияни зможуть побачити музичне вітання артистів з балкону Київського академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва (вул. Межигірська, 2). В День Києва розпочнеться сезон роботи столичних фонтанів
Мiсце проведення заходу не вказано []