Дата
Час проведення
Назва
30 Трав.
30.05 - 10:00 30.05 - :

Загальнонаціональний марафон з пожежної безпеки

органiзатор не вказано, мiсто не вказано
Загальнонаціональний марафон з пожежної безпеки, який організовує міжнародний освітній центр Safety Park.

Під час марафону буде проведено три безкоштовні онлайн-лекції з пожежної безпеки. Зареєструватися може кожний охочий віком від 12 років.

У якості лектора виступить досвідчений рятувальник зі стажем оперативної роботи понад 15 років - Олександр Стерліков. Лекції відбудуться у рамках комплексного курсу #Курс100, який нещодавно стартував для студентів центру Safety Park. На ньому 500 людей різного віку навчаються найкращих світових практик та інструментів захисту життя та здоров'я у 15 напрямках безпеки.

Розклад лекцій на 30 травня: 10.00 - Пожежна безпека на транспорті. Що робити, при пожежі на різних видах транспорту (автомобіль, автобус, поїзд, метро, літак, водний транспорт). Типові помилки. Правильний протокол дій; 15.00 - Пожежна безпека у побуті. Чи запах диму - привід викликати пожежну? Що робити, якщо у будинку пожежа (у житловому, у готелі, у ТРЦ). Типові помилки. Правильний протокол дій; 19.00 - Пожежна безпека на підприємстві. Що робити. Типові помилки. Правильний протокол дій.

Слідкувати за новими лекціями можна на сторінках освітнього центру у Facebook https://www.facebook.com/safetyparkua та Instagram https://www.instagram.com/safety_park_/

Подія лекцій у Facebook - https://bit.ly/2Aegl00
Детальніше про вебінари та реєстрація - https://bit.ly/2Mc9zKZ
Мiсце проведення заходу не вказано []