Дата
Час проведення
Назва
30 Черв.
30.06 - 12:30 30.06 - :

Презентація міжнародного інтерактивного арт-проєкту "Целан. Лист з Києва. 2020"

органiзатор БО "Благодійний фонд "Добре серце Київ", мiсто Київ

Учасники: Яків Дов Блайх - головний рабин Києва та України; Геннадій Гутгарц – художник, арт-директор проєкту; Марк Саньоль - французький поет, літературознавець та дипломат; Марк Бєлорусець - перекладач; Сергій Булгаков - генеральний директор компанії "АРЦ"; Роман Давидов - програмний директор "Країна ФМ"; Вікторія Лесік - студія VR prodintelligence.

Коротко. Спікери всебічно презентують проєкт інтерактивного арт-проєкту "Целан. Лист з Києва. 2020". Його мета - увіковічення пам'яті жертв Голокосту через колективну творчість великої кількості громадян різних країн, в першу чергу молоді; протистояння тенденції ревізіонізму Голокосту; розширення уваги міжнародної спільноти до культурної спадщини України та її духовного багатства, яке здатне підтримувати людство в умовах війни, пандемії та глобальної економічної кризи.

Проєкт "Целан. Лист з Києва. 2020" стартує 1 липня 2020 року: https://celankyiv.com/ . Оскільки, Пауль Целан опинився у Києві влітку 1944 року після зайняття Чернівців Радянською Армією. Його лист з Києва до Еріха Айнгорна датований першим липня 1944 року. В листі йдеться про трагічні події в Чернівцях, на батьківщині поета, під час Другої світової війни, про загибель батьків та близьких в німецьких концтаборах.  
Найвідоміший твір Целана "Фуга смері" лунав в Бундестазі в 50-ту річницю "Кришталевої ночі".

Представників ЗМІ запрошуємо до перегляду заходу в режимі онлайн. 

Запитання до спікерів приймаються до  11:00 30 червня на електронну адресу: celan.kyiv.2020@gmail.com
Мiсце проведення заходу Укрінформ [Зала 2]