Дата
Час проведення
Назва
01 Лип.
01.07 - 10:00 01.07 - :

Офіційне відкриття Центру підтримки підприємців Дія.Бізнес у Харкові

органiзатор не вказано, мiсто не вказано
Інформація щодо акредитації: https://forms.gle/4qgwDtyj2hBLsE3E6

Національний проєкт із розвитку підприємництва Дія.Бізнес, ініційований Міністерством цифрової трансформації України, офіційно відкриє свій перший Центр підтримки підприємців разом із консалтинговою зоною для представників мікро-, малого та середнього бізнесу.
Учасники відкриття: Михайло Федоров - віцепрем'єр-міністр - міністр цифрової трансформації; Валерія Іонан - заступниця міністра цифрової трансформації; Олексій Кучер - голова Харківської ОДА; Геннадій Кернес - Харківський міський голова; Ма Ці - директор ТОВ "ХУАВЕЙ УКРАЇНА". Дистанційно приєднається до офіційного відкриття Віра Платонова, старший віцепрезидент і директорка регіонального підрозділу компанії Visa в Україні, Грузії, країнах СНД та Південно-Східної Європи.
Упродовж дня передбачені практичні лекції та презентації, що відбуватимуться щогодини у режимі офлайн з дотриманням усіх правил карантину. Також можна буде потрапити на екскурсію до Центру підтримки підприємців Дія.Бізнес. Реєстрація обов'язкова - https://forms.gle/UHnvy1WfRHxsqrQH7 Акредитація ЗМІ обов'язкова - https://forms.gle/4qgwDtyj2hBLsE3E6  Перегляд лекцій у режимі онлайн-трансляції на Facebook-сторінці Дія.Бізнес - https://www.facebook.com/diia.business/
Мiсце проведення заходу не вказано []