Дата
Час проведення
Назва
06 Лип.
06.07 - 14:00 06.07 - :

Інформаційний вплив Російської Федерації на звільнених та окупованих територіях. Що змінилося за 6 років?

органiзатор Міжнародний центр протидії російській пропаганді, мiсто Київ
Онлайн-круглий стіл на тему:  "Інформаційний вплив Російської Федерації на звільнених та окупованих територіях. Що змінилося за 6 років?", присвячений шостій річниці звільнення Слов’янська та Краматорська від російських бойовиків і сепаратистів.


Учасники: Валентина Бикова - медіаекспертка та аналітикиня "Міжнародного Центру протидії російській пропаганді"; Владислав Волошин – ексречник Генерального штабу Збройних сил України, військовий експерт; Денис Бігунов – комунікаційний менеджер ГО "Сильні громади", член ГО "Донецький інститут інформації"; Юрій Кочевенко - директор "Міжнародного Центру протидії російській пропаганді", модератор. 

Коротко. "Міжнародний Центр протидії російській пропаганді" ретельно вивчає та систематизує пропагандистські меседжі, які просуваються в ОРДЛО. Значна частина цих наративів спрямована не на розвиток, а на архаїзацію свідомості тамтешнього населення. Це швидке повернення до часів Радянського Союзу, з культами одіозних вождів і свідомим винищенням всього українського. Ведення інформаційного спротиву російській пропаганді, розвінчання її міфів, наративів  – це наближення деокупації та унеможливлення  розповсюдження.

За результатами круглого столу, учасники нададуть експертні рекомендації, головні наративи з формування дієвої інформаційної політики для телеканалу "ДОМ", Міністерству з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Довідково.  "Міжнародний Центр протидії російській пропаганді" - це неурядова організація. Команду Центру складають колишні офіцери ЗСУ, учасники бойових дій, добровольці, дипломати, спеціалісти з питань комунікацій, психології, соціології та кібербезпеки, які об’єднали свої знання та досвід для протидії руйнівним інформаційним впливам.

Контактна особа: Олена Солоніна – пресаташе МЦ ПРП, тел.: 0502345571, e-mail: helenauakrim@gmail.com . 

Круглий стіл відбудеться онлайн через сервіс відеозв’язку ZOOM. Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV
Мiсце проведення заходу Укрінформ []