Дата
Час проведення
Назва
09 Серп.
09.08 - 15:00 09.08 - :

У Києві вчетверте вручать медичний Оскар

органiзатор не вказано, мiсто Київ
Інформація щодо акредитації: +380 93 348 67 15
У Києві на території  Національного заповідника "Софія Київська" відбудеться щорічна урочиста церемонія нагородження Орденом Святого Пантелеймона кращих медиків країни. 

Орденом  Святого Пантелеймона, який є найвищою громадською відзнакою за професіоналізм та милосердя, нагородять 5 медиків. Згідно з Положенням нагороди протягом року з-поміж сотень кандидатів було визначено 21 номінанта, серед яких  і виберуть п’ятьох  переможців. Обиратимуть найкращих медиків у номінаціях – "Найкращий лікар", "Найкращий медичний працівник", "Новатор охорони здоров’я", "За досягнення в Міжнародному співробітництві в охороні здоров’я" та "Взірець служіння суспільству".  Разом з Орденом переможці отримають  і грошовий сертифікат (суму  нагородження буде озвучено під час церемонії). Окремими преміями і Медаллю Святого Пантелеймона будуть нагороджені молоді медики. 

Серед номінантів - люди легенди і молоді амбітні медики. Лікарі і медсестри, військові хірурги і педіатри,  ті, хто рятує від коронавірусу і хто  займається науковими дослідженнями.  Історія кожного з них особлива і варта того, щоб ви допомогли нам  розповісти її всій країні.

У церемонії нагородження візьмуть участь міністр охорони здоров’я Максим Степанов, перший президент України Леонід Кравчук, президент Академії медичних наук  Віталій Цимбалюк, голова Поважної ради Ордену Василь Князевич, директор Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Василь Лазоришинець, народні депутати, представники всіх церковних конфесій в Україні.

Очікується участь  першої леді України Олени Зеленської.

Зважаючи на епідемічну ситуацію церемонія нагородження проводитиметься  на відкритому майданчику з дотриманням відповідних карантинних заходів безпеки.

Вхід для журналістів через  службовий вхід за списками акредитації.

Акредитація: +380 93 348 67 15 Евеліна