Дата
Час проведення
Назва
07 Серп.
07.08 - 10:00 07.08 - :

Брифінг Мінцифри та МВС щодо протидії домашньому насильству за допомогою онлайн-інструментів

органiзатор Міністерство цифрової трансформації України , мiсто Київ

Учасники: Катерина Павліченко - заступник Міністра внутрішніх справ України; Валерія Іонан - заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції; Олександр Фацевич - заступник голови Національної поліції України; Руслан Кац - начальник відділу зовнішньої політики та дипломатії (радник), Посольство Канади в Україні.

Довідково. Міністерство цифрової трансформації України спільно з Міністерством внутрішніх справ України презентуватимуть новий освітній серіал "Онлайн-інструменти протидії домашньому насильству" на платформі Дія. Цифрова освіта.

Освітній серіал створено Міністерством внутрішніх справ та Міністерством цифрової трансформації за підтримки Канадсько-українського проекту розвитку поліції (CUPDP) коштом Уряду Канади.

До брифінгу допускаються виключно представники ЗМІ за обов'язкової попередньої акредитації, що триватиме до 20:00 четверга 6 серпня. Форма для акредитації: https://forms.gle/GBPnt4LZUqUkydgJ8 

Онлайн-трансляція брифінгу буде доступна на офіційних сторінках Міністерства внутрішніх справ України та Міністерства цифрової трансформації України в соціальних мережах
Мiсце проведення заходу Укрінформ [Зала 1]