Дата
Час проведення
Назва
15 Вер.
15.09 - 13:00 15.09 - :

Покращення житлових умов внутрішньо переміщених осіб на сході України

органiзатор Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, мiсто Київ
Інформація щодо акредитації:
Пресконференція з нагоди підписання меморандуму про співпрацю в рамках початку реалізації проєкту "Покращення житлових умов внутрішньо переміщених осіб на сході України".

Організатори: Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій; Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні.

До участі запрошені: Олексій Резніков – віцепрем’єр-міністр ‒ міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України; Ан Нгуєн – голова Представництва МОМ в Україні;  Конрад Клос – координатор житлової програми Представництва МОМ в Україні; Андрій Панков – міський голова Краматорська; Олександр Стрюк – керівник військово-цивільної адміністрації м. Сєвєродонецьк; представники Посольства Німеччини та Німецького банку розвитку KfW.

Коротко. За фінансування Уряду Німеччини через Німецький банк розвитку (KfW) Міжнародна організація з міграції (МОМ) розпочинає реалізацію п’ятирічного проєкту, спрямованого на підтримку зусиль Уряду України із забезпечення внутрішньо переміщених осіб і вразливих місцевих жителів у Донецькій та Луганській областях доступним житлом, яке відповідатиме міжнародним стандартам енергозбереження та енергоефективності. В результаті реалізації проєкту очікується, що мінімум 500 сімей у м. Краматорськ та м. Сєвєродонецьк зможуть отримати доступне житло.

Місце проведення:
м. Київ – Пресцентр Укрінформу (вул. Богдана Хмельницького, 8/16, 2-й поверх)
м. Краматорськ – Антикризовий медіа-центр (вул Марата, 1) 
м. Сєвєродонецьк – Кризовий медіа-центр "Сіверський Донець" (пр. Центральний, 54)
Акредитація за посиланням: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=LSaIFfsjtEO9brzknI5hhhEa5ydGC0tLgRod7RZ4cYhUMU00UlRFUzFCRFRFMjVYUjZHRzhPNDhBWi4u&fbclid=IwAR3GzYiVBimqQWJ7qwGZc8vutg0MoP1nq1z1P2lw2NZS5Ja2jUCIrkcf_zc 


Акредитовані для відвідування заходу журналісти отримають підтвердження 14 вересня до 18:00.

Усіх представників ЗМІ, яких не буде акредитовано до участі в заході, запрошуємо до перегляду, що транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV  та на Фейсбук-сторінці Представництва МОМ в Україні: https://www.facebook.com/IOMUkraine

Довідкова інформація:  

м. Київ – 067 447 97 92 (Варвара Жлуктенко, Представництво МОМ в Україні).

м. Краматорськ – 050 800 65 60 (Ольга Юрасова, пресслужба Краматорської Міськради)

м. Сєвєродонецьк – 095 229 71 57 (Анна Анцупова, відділ зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької ВЦА)
Контактний телефон Прес-центру: (044)  299-03-32
Мiсце проведення заходу Укрінформ [Зала 2]