Дата
Час проведення
Назва
18 Вер.
18.09 - 15:00 18.09 - :

Онлайн-обговорення "Створення законодавчих умов для зміцнення доброчесності в системі правосуддя"

органiзатор Реанімаційний пакет реформ, мiсто не вказано
Онлайн-обговорення "Створення законодавчих умов для зміцнення доброчесності в системі правосуддя" на платформі ZOOM.
Організатор: Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ у партнерстві із Національним Демократичним Інститутом (НДІ), Центром політико-правових реформ (ЦППР) та ВІ "Активна Громада".

Мета: сприяння відкритому інклюзивному діалогу з громадянами щодо Антикорупційної Стратегії на 2020-2024 роки, зокрема розділу "Справедливий Суд", у рамках судової реформи, а також побудова діалогу між громадянами, політичними партіями, антикорупційними органами, представниками судової влади, народними депутатами, зацікавленими сторонами та експертним середовищем. Формат публічного обговорення передбачає презентації від експертів та включає модеровану дискусію в малих групах для напрацювання рекомендацій.

Участь в обговоренні є безкоштовною. Онлайн-трансляція виступів експертів і презентація напрацювань у робочих групах передбачається у соціальній мережі Facebook.
Програма - https://drive.google.com/file/d/1-uJ4DcDVwoxCvYch2yq624pJdjKNKpb4/view Реєстрація - https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfvMf03znmgMIghSaKbfFcaafPlcgIEqjYKiMgTjyZWMTNiRw/viewform  Довідки: mskrypnyk@ndi.org
Мiсце проведення заходу не вказано []