Дата
Час проведення
Назва
17 Вер.
17.09 - 09:00 17.09 - :

11-й Європейсько-український енергетичний День

органiзатор не вказано, мiсто не вказано
11-й Європейсько-український енергетичний День (Енергодень).
Темою цьогорічної конференції буде майбутнє української енергетики та її перспективи і розвиток в рамках "Зеленої Угоди" ЄС.
Серед учасників та спікерів: представники Секретаріату енергетичного співтовариства, Міністерства енергетики України, делегації ЄС в Україні, Міністерства розвитку громад і територій, Європейського інвестиційного банку в Україні, Європейського банку реконструкції та розвитку, GreenforGrowthFund, Світового банку, Державного фонду енергоефективності, Проекту ЮНІДО ("Впровадження стандарту системи енергоменеджменту в промисловості України), НЕК "Укренерго".
До дискусії на конференції представлено чотири основні панелі: Українська енергетична політика в рамках "Зеленої Угоди" ЄС. Енергоефективність та перспективи декарбонізації для України. Відновлювана енергетика: імплементація Меморандуму та інвестиційний клімат. Можливості фінансування "Зеленої Угоди" для України.
Програма - https://euea-energyagency.org/wp-content/uploads/2020/09/Proekt-Poryadku-dennogo-YEUEA-Energetychnyj-Den_17-Veresnya-2020.pdf Реєстрація - https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdqG-Q0bT_wFjLjnsQHezU1eEALhJMIGenfStS_Y3-yoyq__Q/viewform  Трансляція - https://www.facebook.com/EUEA.UA/posts/4337317906342051
Мiсце проведення заходу не вказано []