Дата
Час проведення
Назва
23 Вер.
23.09 - 10:00 23.09 - :

Реформа енергоефективності в Україні та міжнародний досвід енергомодернізації багатоповерхових будинків

органiзатор не вказано, мiсто Київ

Перша тематична сесія на тему: "Реформа енергоефективності в Україні та міжнародний досвід енергомодернізації багатоповерхових будинків" у рамках ІІ Всеукраїнського форуму Фонду енергоефективності.

Спікери та спікерки форуму: Олексій Чернишов -  міністр розвитку громад та територій України; Андрій Клочко - голова Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування;  Матті Маасікас - голова Представництва ЄС в Україні;  Джордж Крістодореску - координатор сектору енергоефективності та захисту клімату GIZ;  Анджей Райкевіч -  голова Наглядової ради Фонду енергоефективності, віцепрезидент правління Національного агентства з енергозбереження, Польща; Юлія Головатюк-Унгуряну - директорка Фонду енергоефективності; Світлана Ольшанська - заступниця міського голови Житомира; Олександр Омельчук - заступник міського голови Миколаєва; Ваагн Мнацаканян - начальник управління з питань екології, енергоменеджменту та охорони праці Маріупольської міської ради; Оксана Олійник -  координаторка проєкту GIZ Енергоефективний район Львова.

Коротко. Цьогорічний Форум Фонду енергоефективності об'єднає представників державної та виконавчої влади країни, кращих українських та міжнародних експертів з енергоефективності в житловій сфері, а також співвласників багатоквартирних будинків, які впроваджують заходи з енергоефективності за підтримки Програми "Енергодім".

Форум Фонду енергоефективності — це майданчик для відвертих дискусій та обміну досвідом реалізації енергоефективних практик, що впливають на ощадність та екологічність експлуатації багатоповерхівок.  

Попередня Програма  Форуму за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1AkquxDhVekYGpe9t418Rm9jPHokXgfAM/view

Акредитація представників ЗМІ на першу тематичну сесію за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeohleAhk1EtU4BaQIsscXMR0kE119ZIGBvECsRg_Bx9L7oZQ/viewform 

Запитання до спікерів надсилайте на e-mail: hoshuk@eefund.org.ua  , radchenko.k@eefund.org.ua
Перша тематична сесія транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV  
Важливо! Доступ до онлайн-трансляцій усіх дискусій доступний на Facebook-сторінці Фонду енергоефективності: https://www.facebook.com/eefund.ukraine
Контактний телефон Прес-центру: (044)  299-03-32
Мiсце проведення заходу Укрінформ [Зала 1]