Дата
Час проведення
Назва
19 Жовт.
19.10 - 15:00 19.10 - :

Круглий стіл Трансатлантичної робочої групи "Місцеві вибори та стан реформ в Україні"

органiзатор Реанімаційний пакет реформ, мiсто не вказано
Організатори: Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ разом із Фондом Маршалла Сполучених Штатів (German Marshall Fund) і Мережею друзів України (Friends of Ukraine Network). Експерти обговорять стан судової реформи та боротьбу з корупцією, умови місцевих виборів 25 жовтня, включаючи вплив COVID-19.

Дискусія також буде зосереджена на результатах нещодавнього саміту Україна-ЄС та на тому, як трансатлантичні партнери можуть якнайкраще підтримати прогрес України в реформах та інтеграційних процесах.

Спікери: Єлизавета Ясько, голова підкомітету з питань міжпарламентського співробітництва, двосторонніх та багатосторонніх відносин Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва; Ольга Айвазовська, голова правління Громадянської мережі ОПОРА; Анастасія Козловцева, керівниця відділу міжнародних зв’язків та фандрейзингу Transparency International Ukraine; Галина Чижик, експертка Центру протидії корупції. Модератор: Джонатан Кац, старший науковий співробітник Фонду Маршалла Сполучених Штатів.
Реєстрація - https://sites-gmf.vuturevx.com/43/6809/landing-pages/rsvp-blank.asp  
Контакти: jalexander@gmfus.org
Мiсце проведення заходу не вказано []